SD Biosensor — одна з п’яти компаній Південної Кореї, чиї тести з діагностики Covid-19 використовуються в країні, де величезні зусилля «відстежити, тестувати та лікувати» взяли під контроль епідемію.

Зараз компанія SD Biosensor робить більше 350 000 тестів на день — майже стільки ж, скільки Південь використовував у цілому спалаху до сьогодні — порівняно з 20 000 у січні.

І менеджери планують розпочати 24-годинне виробництво в наступному місяці, отримуючи щоденний об’єм виробництва понад 1 мільйон тестів в день.

«Лікування вірусу починається з точного діагнозу», — сказав віце-президент компанії Park June.

«Я у галузі діагностики уже 35 років, і ніколи не відчував такої сильної уваги на нашій роботі», — додав він.

Компанія вже експортує до восьми країн, включаючи Німеччину, Іран, Індію та Італію, веде дискусії ще близько 60 осіб на чолі зі Сполученими Штатами — що підтвердило більше випадків, ніж десь у світі.

Більше 100 робітників у білих захисних костюмах обслуговують виробничі лінії, де машини виробляють тести зі швидкістю 2,5 в секунду.

SD Biosensor почав розробляти свої тести в січні, незабаром після того, як вірус вперше з’явився в китайському місті Ухань.

Уряд Південної Кореї видав екстрений дозвіл на використання тестів лише за два тижні, прискоривши процес клінічного випробування, який зазвичай займає рік.

Ця швидкість була ключовим фактором швидкого розширення масштабів програми тестування Півдня — результатом його болісного досвіду боротьби із спалахом Близькосхідного коронавірусного респіраторного синдрому у 2015 році, коли загинуло 38 людей.

Зараз майже 120 країн прагнуть отримати тести, виготовлені в Південній Кореї, заявив міністр закордонних справ Yonhap у п’ятницю, шляхом закупівель або отримання гуманітарної допомоги.