Компанія МЕДДІВ, як уповноважений представник виробника SD BIOSENSOR, INC. в Україні, пропонує Вам до уваги різноманітні тести для діагностики нового коронавірусу SARS-CoV-2.  Дані тести призначені лише для професійного використання!
Набір тест-смужок STANDARD Q для визначення антитіл до коронавірусу COVID-19 IgM/IgG Duo
Набір тест-смужок STANDARD Q для визначення антитіл до коронавірусу COVID-19 IgM/IgG Combo
Набір тест-смужок STANDARD Q для визначення антигену до коронавірусу COVID-19 Ag
Набір для визначення нового коронавірусу 2019 (2019-nCoV) методом RT-PCR
 • Швидкий результат за 10-15 хвилин
 • Просте використання
 • Об’єм зразку 10 мкл
 • Вид зразку — цільна кров, сироватка, плазма
 • Не потребує додаткового обладнання

 

 • Швидкий результат за 15-30 хвилин
 • Просте використання
 • Вид зразку — мазок з носу
 • Все необхідне для аналізу є в наборі
 • Не потребує додаткового обладнання
 • Одна пробірка для проведення реакції для визначення 2019-nCoV
 • Однокрокова ЗТ-ПЛР в реальному часі
 • Всі необхідні реагенти для проведення ПЛР

Процедура тестування

SD Biosensor — одна з п’яти компаній Південної Кореї, чиї тести з діагностики Covid-19 використовуються в країні, де величезні зусилля «відстежити, тестувати та лікувати» взяли під контроль епідемію.

Зараз компанія SD Biosensor робить більше 350 000 тестів на день — майже стільки ж, скільки Південь використовував у цілому спалаху до сьогодні — порівняно з 20 000 у січні.

І менеджери планують розпочати 24-годинне виробництво в наступному місяці, отримуючи щоденний об’єм виробництва понад 1 мільйон тестів в день.

«Лікування вірусу починається з точного діагнозу», — сказав віце-президент компанії Park June.

«Я у галузі діагностики уже 35 років, і ніколи не відчував такої сильної уваги на нашій роботі», — додав він.

Компанія вже експортує до восьми країн, включаючи Німеччину, Іран, Індію та Італію, веде дискусії ще близько 60 осіб на чолі зі Сполученими Штатами — що підтвердило більше випадків, ніж десь у світі.

Більше 100 робітників у білих захисних костюмах обслуговують виробничі лінії, де машини виробляють тести зі швидкістю 2,5 в секунду.

SD Biosensor почав розробляти свої тести в січні, незабаром після того, як вірус вперше з’явився в китайському місті Ухань.

Уряд Південної Кореї видав екстрений дозвіл на використання тестів лише за два тижні, прискоривши процес клінічного випробування, який зазвичай займає рік.

Ця швидкість була ключовим фактором швидкого розширення масштабів програми тестування Півдня — результатом його болісного досвіду боротьби із спалахом Близькосхідного коронавірусного респіраторного синдрому у 2015 році, коли загинуло 38 людей.

Зараз майже 120 країн прагнуть отримати тести, виготовлені в Південній Кореї, заявив міністр закордонних справ Yonhap у п’ятницю, шляхом закупівель або отримання гуманітарної допомоги.

#covid #detectioncovid #covid19 #sdbiosensor #sdb #koreatests #pcrcovid #пцркоронавирус #коронавирус19 #2019-nCoV #плркорона #корейськітести #меддів #діагностикакоронавірус #швидкітестикорона #антитілакорона #антигенкорона #экспресстесткорона #covid_19 #covid19ukraine #standardQ #standardF #standardqcovid #standardFcovid #covid_19 #coronavirus#detectionkit #StandardM #StandardQ #StandardF #antigen #antibody #PCR #health #life #like #FIA #sarscov2